Marea Ustka

Drodzy Goście,

zapraszamy do Ustki, do zielonej i spokojnej dzielnicy, gdzie z myślą o Państwa wygodzie , oferujemy  pobyt w naszych dwóch obiektach.

Włożyliśmy nasze serca i pasję, aby stworzyć dla naszych Gości niezapomniany klimat komfortu, bezpieczeństwa i aktywnego wypoczynku.

Marea i Szary Domek oferują 14 apartamentów, dwu -, trzy- i czteroosobowych, w tym dwa dwupokojowe z własnymi aneksami kuchennymi.

W ramach pobytu oferujemy również rowery abyście mogli Państwo skorzystać z bogactwa tras, dzięki którym będziecie mieli możliwość podziwiania piękna nadmorskich krajobrazów ‘’Krainy w kratę’’.

Jako że kochamy zwierzęta, zapraszamy do nas również Państwa czworonożnych pupilów. W naszych ogrodach z pewnością znajdą miejsce na zabawę i relaks.

Wszystkie nasze pokoje urządzone są w stylu skandynawskim, jednakże każdy ma swój indywidualny charakter i klimat a ich nazwy, poprzez elementy wystroju, pochodzą od miejsc kojarzących się z wakacjami i wypoczynkiem.

Ogólnodostępna kuchnia jest bogato wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia, aby przygotować posiłek nie wychodząc z domu.

Tym z Państwa, którzy preferują skorzystanie z oferty gastronomicznej Usteckich restauracji, polecimy sprawdzone przez nas miejsca.

Zapraszamy serdecznie!

Kasia i Marcin

Marea

Szary Domek